anketa

MACHALA GROUP SE Machala group

Společnost machala

Váš silný partner...

Společnost MACHALA GROUP SE patří k významným společnostem zabývajících se komplexním řešením zdravého spánku. Hlavním předmětem našeho zájmu je výroba a prodej produktů s vysokou přidanou hodnotou. Na českém trhu společnost MACHALA GROUP SE působí od roku 1990, kdy se její aktivity postupně profilovaly až do dnešní podoby.

Machala group

Dnes se zabýváme bezplatným poradenstvím, následnou výrobou a nabídkou produktů, které většina z nás užívá více než třetinu života. Denní komunikace se zákazníkem nám dává dostatek podkladů pro neustálý vývoj a inovaci produktů nejen v oblasti spaní. Řady našich produktů jsou technologicky unikátní a jedinečné.

Jsme jediným vlastníkem největšího výrobce lůžkovin v ČR – společnosti Klinmam. Vlastní výroba nám umožnila rozšířit své působení i v oblasti velkoobchodních aktivit. Logicky také vstupujeme do e-komerce aktivit, protože ty jsou nedílnou součástí moderního života. Od roku 2005 je společnost také výhradním distributorem značky TEMPUR v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

KDE NÁS NAJDETE

Společnost je součástí mezinárodního koncernu MACHALA GROUP SE, dceřiné společnosti působí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Ve všech těchto zemích zajišťuje služby milionům spokojených zákazníků. To vše prostřednictvím více než čtyř set kvalifikovaných a pravidelně školených zaměstnanců včetně kmenových pracovníků.

Vyberte zemi

Orientace na zákazníka

Nejen kvalitní produkty jsou vizitkou společnosti MACHALA, ty provází neméně kvalitní servis. Spokojený zákazník, je naším hlavním cílem. Z toho důvodu neusilujeme o jednorázový první prodej, ale následnou péči o naše klienty spojenou vždy s plným servisem poradenských aktivit a dalších služeb.

Naplnit očekávání spotřebitelů v oblasti produktů pro zdraví a zdravý životní styl je náročný proces, na kterém se podílí mnoho lidí. Jejich cílem je spokojený, pozitivně naladěný a vitální zákazník.

 

zákaznický servis

Po celou dobu je Vám k dispozici zákaznický servis, který kvalifikovaně zodpoví dotazy týkající se konzultace nebo Vaší případné objednávky a poskytne Vám doplňující informace.

 

servis

Při doručení naší logistickou službou zákazníkům poskytujeme kompletní servis včetně dodání ve smluvený den a hodinu, výnosu do patra nebo montáže. To osobně provede náš vyškolený pracovník přímo na místě a zcela zdarma!

 

Doprava po celé ČR

Doručování objemných zásilek není díky naší logistické službě žádný problém. Naši školení přepravci Vám rádi zboží doručí - za výhodnou cenu po celé ČR a to včetně kompletního servisu.

 

nákup na splátky

Díky spolupráci s renomovanými splátkovými společnostmi jsme schopni Vám v rámci péče o naše zákazníky bezplatně zajistit optimální způsob financování vybraných produktů.

následná péče

Získejte výhody stálého zákazníka, díky našemu věrnostnímu programu budete vždy o krok napřed! Novinky v oblasti zdravého životního stylu, rady, originální produkty i sezónní a akční nabídky. To vše samozřejmě včetně kvalitního servisu, na který jste u nás zvyklí.

 
 

Společnost MACHALA GROUP SE si klade za cíl být vždy v čele mezi prodejci produktů podporujících zdravý životní styl!

Artfocus